FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Do czego służą naklejki i karty dla maluszka?

Naklejki i karty dla maluszka z miesiącami, pierwszymi osiągnięciami oraz pierwszymi ważnymi dniami i świętami służą udokumentowaniu pierwszych miesięcy z życia dziecka. Dzięki naklejkom i kartom uwiecznisz pierwsze ważne dla Ciebie i Twojego dziecka chwile.
Naklejke przyklejamy na ubranko i robimy zdjęcie. Naklejkę odklejamy i zatrzymujemy na pamiątkę lub wyrzucamy. Karty natomiast, położone obok dziecka, trzymane w rączkach maleństwa czy rodzica - ważne aby znalazły się na zdjęciu ;)
Zdjęciem możemy podzielić się z rodziną i znajomymi.
Sprawdź również zakładkę Co i Jak.

Jakie są formy płatności w sklepie kidzy.pl ?

Istnieje możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym, poprzez szybkie przelewy PayU lub poprzez PayPal. Więcej informacji na ten temat znajduje sie w zakładce Dostawa i płatności.

Jakie możlwości przesyłki mam składając zamówienie w sklepie kidzy.pl

Produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD. Więcej informacji na ten temat znajduje sie w zakładce Dostawa i płatności.

Czy istnieje możlwiość wysyłki zamówienia za granicę?

Oczywiście, wysyłamy zamówienia za granicę. Więcej informacji na ten temat znajduje sie w zakładce Dostawa i płatności.

Czy mam szansę na darmową dostawę?

Oczywiście. Dla zamówień powyżej 159,00 zł proponujemy dostawę GRATIS, wysyłka wykonywana za pośrednictwem kuriera DPD. Więcej informacji na ten temat znajduje sie w zakładce Dostawa i płatności.

Jaki jest czas dostawy?

98% zamówień wysyłamny w terminie 24 godzin. Dokładamy jednak wszelkich starań aby produkt trafił do Państwa jak najszybciej. Do tego terminu nalezy doliczyć czas dostawy (jest to najczęściej 1-2 dni roboczych). Oczywiście "pewniejszą" opcją dostarczenia przesyłki na następny dzień roboczy jest przesyłka kurierem DPD. Więcej informacji na ten temat znajduje sie w zakładce Dostawa i płatności.

Gdzie powstają produkty dostępne w sklepie kidzy.pl?

Wszystkie produkty projektowane i produkowane są w Polsce.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?

Tak. Jesteśmy płatnikami VAT dlatego na życzenie wystawiamy faktury VAT. Jeśłi życzysz sobie taką fakturę poinformuj nas o tym mailowo.

Jeśli nie ma tutaj Twojego pytania, napisz do nas a odpowiemy z przyjemnością. Nasz adres: info@kidzy.pl